Uroczyste otwarcie naszej nowej sali judo na ulicy Żużlowej 4

Dnia 2.10.2013 roku odbyło się oficjalne, uroczyste otwarcie nowej sali judo Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo  w Częstochowie w nowej hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4. Otwarcie poprzedził wspólny trening dzieci, młodzików i juniorów młodszych, na którym obecni byli rodzice zawodników. Gośćmi honorowymi byli:

 • Prezes Śląskiego Związku Judo – Przemysław Matyjaszek ( piąty zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, medalista Mistrzostw Europy, multimedalista Mistrzostw Polski)
 • V-ce Prezes Śląskiego Związku Judo – Zenon Mościński (współtwórca potęgi „Czarnych” Bytom, Trener Koordynator Kadry Wojewódzkiej, Przewodniczący Rady Trenerów PZJudo, posiadacz 7 dana, Legenda Śląskiego i Polskiego Judo)
 • Paweł Zagrodnik (piąty zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie, medalista Mistrzostw Europy)
 • Paweł Klimek – Dyrektor Generalny Urzędu Miasta Częstochowy
 • Małgorzata Iżyńska – Radna Miasta Częstochowy
 • Damian Lewandowski – Prezes Zarządu – Dyrektor Naczelny Hali Sportowej Częstochowa
 • Małgorzata Rydz – Dyrektor Hali Sportowej Częstochowa

Uroczystego otwarcia dokonali Pan Krzysztof Jabłoński ( Prezes klubu UKS Judo, członek Zarządu Śląskiego Związku Judo) oraz Pan Zenon Mościński (7 Dan). Następnie odbył się pokaz technik judo w wykonaniu zaproszonych gości. Po zakończeniu dzieci miały okazję do zrobienia  wspólnego zdjęcia z Olimpijczykami.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, naszym przyjaciołom oraz wszystkim sympatykom Judo.


3 komentarze w “Uroczyste otwarcie naszej nowej sali judo na ulicy Żużlowej 4” :

 1. Jacek Dąbek napisał:
  3 października 2013 o 17:54

  Serdeczne gratulacje…:)) Piekna sala i otwarcie ! Pozdrawiam Wszystkich !!!

   
 2. S. Jaskuła napisał:
  8 października 2013 o 11:43

  Sala na najwyższym poziomie. Gratulacje dla Prezesa i Trenerów.

   
 3. weronika napisał:
  24 października 2013 o 10:29

  Ładna jest ta nowa sala, pozdrawia :)

   

Skomentuj :