Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Maciej Nowicki – brązowy medal (66 kg)

Daniel Aleksandrowicz – brązowy medal (66 kg)


W sobotę 9 czerwca na hali „Czarnych” w Bytomiu został rozegrany turniej Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Młodziczek. W turnieju startowali zawodnicy z czterech województw regionu IV – śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Nasz klub reprezentowało 4 zawodników : Maciej Nowicki, Daniel Aleksandrowicz, Michał Grzywacz (wszyscy 66 kg) oraz Łukasz Zieliński (73 kg). Maciek po  wygranej pierwszej walce przegrał z późniejszym złotym medalistą. W walkach repasażowych pokonał dwóch przeciwników, w walce o brązowy medal bardzo szybko rozprawił się ze swoim rywalem i efektownym rzutem zakończył walkę zdobywając brązowy medal. Daniel wygrał pierwszą walkę, drugą niestety przegrał i walczył dalej w repasażach. W walce o 3 miejsce również szybko zakończył walkę efektownym rzutem zdobywając tym samym brązowy medal. Należy zaznaczyć, że dla Maćka i Daniela był to pierwszy start w nowej kategorii wagowej.
W tej  samej wadze Michał Grzywacz zajął 7 miejsce.


4 komentarze w “Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików” :

 1. Kuba napisał:
  10 czerwca 2012 o 15:04

  Gratulacje chłopaki!!!

   
 2. Tabaluga napisał:
  15 czerwca 2012 o 19:32

  Gratulacje.

   
 3. MIKI :D napisał:
  11 lipca 2012 o 17:53

  Gratulacje chłopaki ;)

   
 4. SSgt napisał:
  28 sierpnia 2012 o 03:28

  To bardzo dobry pomysł, dodający skzyrdeł, pozwalający nam, mamom fotografującym poczuć się pewniej. Nawet jeżeli prace w kolejnym etapie nie dostaną wyrf3żnienia to już sama nominacja bardzo wiele znaczy. Cieszy każde zauważenie naszych starań. Dziękuję.

   

Skomentuj :