Mistrzostwa Polski Młodzików

JAKUB ZALASIŃSKI V miejsce (+81 kg) !!!

21 kwietnia po kilku latach przerwy odbyły się pierwsze oficjalne Mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej młodzików i młodziczek. Nasz klub reprezentowała  silna sześcioosobowa ekipa. Startowali: Maciej Nowicki, Michał Nowotarski, Daniel Aleksandrowicz (wszyscy kategoria 60 kg), Michał Grzywacz, Łukasz Zieliński (obaj kategoria 66 kg) oraz Jakub Zalasiński      (+81 kg).

Najlepszy start zaliczył Jakub, który po dwóch wygranych walkach przegrał w walce o finał. Szczęścia zabrakło również w walce o brązowy medal, Jakub nieznacznie przegrał i zajął ostatecznie bardzo dobre V miejsce. Wielkie gratulacje dla Kuby za serce jakie włożył we wszystkie swoje walki.

Punktowane IX miejsce zajęli również nasi zawodnicy walczący w kategorii 66 kg Michał i Łukasz. Michał po dwóch wygranych walkach przegrał w walce o ćwierćfinał. W repasażach wygrał jedną walkę niestety następną walkę przegrał i odpadł z turnieju. Łukasz wygrał jedną walkę w repasażach. Na szczególne uznanie zasługuje postawa Maćka, który stoczył 2 bardzo mocne zwycięskie walki. Pozostali nasi zawodnicy Michał N. i Daniel również pokazali się z dobrej strony, niestety nie przebrnęli przez walki eliminacyjne.

Zdjęcia w środku posta !!!

Skomentuj :