Puchar Polski Młodzików

W niedzielę 18 marca w Suchym Lesie odbył  się pierwszy w historii Polskiego Związku Judo oficjalny Puchar Polski w kategorii młodzika. W turnieju młodzików wzięło udział 620 zawodników i 243 zawodniczki z całej Polski jak również z zagranicy. Nasz klub reprezentowało 4 zawodników.  Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Maciej Nowicki (60 kg) zajmując V miejsce. Maciej w drodze do półfinału pokonał po świetnych walkach trzech rywali by w walce o finał nieznacznie przegrać z późniejszym złotym medalistą. Szczęścia zabrakło również w walce o 3 miejsce. Maciek ostatecznie zajmuje bardzo dobre V miejsce.
Bardzo udany start zaliczył również Michał Grzywacz (66 kg), który zajął VII miejsce w swojej kategorii wagowej.
Pozostali nasi zawodnicy Łukasz Zieliński (66 kg) oraz Daniel Aleksandrowicz (60 kg) odpadli w walkach eliminacyjnych.

Następne ogólnopolskie  zawody w tej kategorii wiekowej już 21 kwietnia- Mistrzostwa Polski Młodzików

Zdjęcia w środku posta !!!

 


2 komentarze w “Puchar Polski Młodzików” :

 1. Kuba napisał:
  23 marca 2012 o 16:16

  Gratulacje chłopaki!! Mam nadzieje że następne zawody będą już coraz lepsze;)

   
 2. klaudia napisał:
  25 marca 2012 o 19:56

  Gratuluję!!! :D w ogóle miny Łukasza wymiatają :P

   

Skomentuj :