Brno Cup 2011

17 września trzech naszych zawodników brało udział w międzynarodowym turnieju młodzików w Czechach. Nasz klub reprezentowali: Karol Krześ, Michał Grzywacz oraz Daniel Aleksandrowicz.  

 

Karol Krześ zajął V miejsce w kat. 55 kg

 

Karol swoje trzy pierwsze walki wygrał przed czasem pokonując kolejno Czecha i dwóch Słowaków. W walce pólfinałowej przegrał z późniejszym zdobywcą złotego medalu. W walce o brązowy medal Karol przegrał przez wskazanie sędziowskie, gdyż żaden z zawodników nie osiągnął przewagi punktowej. Ostatecznie Karol zakończył turniej na piątym miejscu co jest bardzo dobrym wynikiem.

Na gratulacje zasługują również Michał oraz Daniel. Michał w pierwszej walce miał wolny los, w drugiej natomiast pokonał przez ippon zawodnika z Polski. Dwie kolejne walki przegrał i zakończył turniej na IX miejscu. Daniel przegrał swoją pierwszą walkę i odpadł z turnieju. Były to pierwsze poważne zawody Daniela, na których pokazał wielkie serce do walki i ogromną ambicję.

Gratulacje dla wszystkich startujących !!!

Zdjęcia w środku posta


 


2 komentarze w “Brno Cup 2011” :

 1. Kuba napisał:
  23 września 2011 o 21:28

  Wielki gratulacje dla reprezentantów naszego zespołu i życzę dalszych tak dobrych zawodów:) Pozdrowienia dla chłopaków:)

   
 2. klaudia napisał:
  23 września 2011 o 22:04

  gratuluję chłopaki :** tak trzymać ;)

   

Skomentuj :