I Eliminacja Makroregionu IV do OOM Jun.mł

Dnia 12 maja w Bytomiu odbyła się pierwsza eliminacja makroregionu IV do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży –  Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, najważniejszej imprezy ogólnopolskiej dla tej kategorii wiekowej. Nasz klub reprezentowało 5 zawodników: Jakub Zalasiński, Daniel Aleksandrowicz, Michał Grzywacz, Karol Krześ oraz Maciej Nowicki. Zawody należy zaliczyć do udanych,ponieważ  nasi zawodnicy jako najmłodszy rocznik w tej kategorii wiekowej zanotowali dobre walki i wykazali się bardzo dobrą postawą sportową. Wyniki:

Jakub Zalasiński – III miejsce (kat. +90 kg)

Maciej Nowicki – VII miejsce (kat.73 kg)
Karol Krześ – IX miejsce (kat. 66 kg)

II eliminacja odbędzie się 8 czerwca w Bytomiu

Zdjęcia w środku posta !!!


Jedna odpowiedź w “I Eliminacja Makroregionu IV do OOM Jun.mł” :

  1. Bob napisał:
    20 maja 2013 o 16:34

    Gratulacje !!!

     

Skomentuj :