Otwarte Mistrzostwa Bytomia Dzieci

27 stycznia w Bytomiu odbyła się pierwsza runda turnieju „Mistrzostw Bytomia” w dwóch kategoriach wiekowych – dzieci młodszych oraz dzieci starszych

Natalia Królica – srebrny medal
Mikołaj Kimla – brązowy medal

Maciej Nowotarski – brązowy medal

Nasz klub reprezentowało 7 zawodników. W kategorii dzieci starszych (rocznik 2001, 2002) startowali Natalia Królica oraz Jakub Głowacki. W tej grupie wiekowej Natalia zajęła drugie miejsce w kategorii wagowej +40 kg.

W drugiej grupie wiekowej startowały dzieci młodsze (rocznik 2003, 2004). W tej grupie startowali Maciej Nowotarski, Mikołaj Kimla, Jakub Jakubski, Leon Braszczyński oraz Kamil Nitecki. Zawodnicy z Naszego klubu zdobyli dwa brązowe medale: Mikołaj Kimla (25 kg) oraz Maciej Nowotarski (38 kg). Bardzo dobre V miejsce zajął Jakub Jakubski w kategorii wagowej do 25 kg.

 

 

 

 

 

 


Jedna odpowiedź w “Otwarte Mistrzostwa Bytomia Dzieci” :

  1. Kuba napisał:
    1 lutego 2013 o 21:01

    Wielkie gratulacje dla wszystkich startujących!! Miejmy nadzieje, żeby następne rundy były coraz lepsze:)

     

Skomentuj :