Brno Cup 2012

W niedzielę 16 września troje naszych zawodników startowało w kolejnej edycji turnieju Brno Cup w Czechach w kategorii młodzika. UKS reprezentowali:


Daniel Aleksandrowicz brązowy medal – 66kg


Bardzo dobre V miejsce zajął Michał Grzywacz startujący w tej samej kategorii co Daniel (66 kg). Nasi zawodnicy mogli spotkać się w finale jednak obaj przegrali swoje wali półfinałowe. Michał niestety przegrał nieznacznie również swoją walkę o brązowy medal. Wielkie brawa dla Daniela i Michała, oby następny start był jeszcze bardziej udany.

W kategorii 73 kg.  startował Łukasz Zieliński. 


Jedna odpowiedź w “Brno Cup 2012” :

  1. Kuba napisał:
    18 września 2012 o 20:58

    Super, że nasi zawodnicy startują w dużych, międzynarodowych imprezach ale super by było jeśli będzie ich wiecej;). Ale wierze, że na następnych zawodach będzie coraz wiecej naszych reprezentantów:). Wielkie gratulacje dla chłopaków za serce i pot włożone we wszystkie walki!!!

     

Skomentuj :