Jakub Zalasiński „brązowy” na Pucharze Polski

Jakub Zalasiński – brązowy medal !!!


 

Jakub Zalasiński – II miejsce kategoria wagowa +81 kg        

W sobotę 26 maja na hali MOSiR w Łodzi odbył się Puchar Polski Młodzików i Młodziczek. Nasz klub reprezentowało 5 zawodników: Jakub Zalasiński, Michał Grzywacz, Daniel Aleksandrowicz, Maciej Nowicki oraz Łukasz Zieliński. Najlepszy wynik zanotował Jakub Zalasiński zdobywając brązowy medal, jest to największy sukces Kuby w dotychczasowych startach.  Należy przypomnieć, że Kuba podczas Mistrzostw Polski Młodzików zajął  bardzo dobre V miejsce.
Pozostali nasi zawodnicy nie zdołali przejść walk eliminacyjnych.

Gratulacje dla wszystkich zawodników

foto by Klaudia N.


2 komentarze w “Jakub Zalasiński „brązowy” na Pucharze Polski” :

 1. Kuba napisał:
  28 maja 2012 o 19:35

  Nie chce nic mówić ale gratulacje należą się dla reszty naszych zawodników!!;) A szczególnie dla Maćka;)

   
 2. marek napisał:
  28 maja 2012 o 21:47

  Jak najbardziej gratulacje dla wszystkich szczególnie dla Kuby i Maćka :)

   

Skomentuj :