Rodzinny piknik Jurajski- pokaz Judo

 

                                                                                                            „…to człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia …”

                                                                                                                                                                                                                                                         Paul Holbach

W niedziele nasz klub zorganizował pokaz dla dzieci niepełnosprawnych w Sokolich Górach podczas VIII Rodzinnego Pikniku Jurajskiego. Atmosfera była wspaniała, bawiliśmy się świetnie ale największą nagrodą był szczery uśmiech na ustach wszystkich dzieci przybyłych na piknik. Bardzo się cieszymy ze braliśmy udział w tym pikniku.

Zdjęcia w środku posta !!!


Jedna odpowiedź w “Rodzinny piknik Jurajski- pokaz Judo” :

  1. miki napisał:
    6 października 2011 o 19:40

    Super fotki z pikniku !!!

     

Skomentuj :