IX Otwarte Mistrzostwa Częstochowy UKS-ów Dzieci i Młodzików pod partonatem Prezydenta Miasta Częstochowy- WYNIKI!!!

                                                              

        Punktacja drużynowa:

       I miejsce – Czarni Bytom
       II miejsce – UKS JUDO 48 Częstochowa
       III miejsce – Gwardia Opole
       III miejsce – AKS Strzegom

 

 

 

Najlepsi zawodnicy turnieju:

Grodecki Artur – UKS 33 Miechowice
Krześ Karol – UKS Częstochowa
Duszak Partycja – AKS Strzegom
Gęsikowska Marta – Gwardia Opole

 

Sponsorzy zawodów:

TAURON Polska Energia S.A.
PRESS-GLAS S.A.
ODLEWNICTWO Wiesław Kulej 
PPUH ALFA Stanisław i Janusz Sosnowscy Sp. jawna
Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. jawna
DELIC-POL S.A.


MŁODZICY

Kat. wagowa 46 kg
I m – Blacha Piotr – Gwardia Opole
II m – Kędziora Magdalena – Gwardia Opole
III m – Hambaryan Eryk – UKS Częstochowa

Kat. wagowa 50 kg
I m – Krześ Karol – UKS Częstochowa
II m – Gęsikowska Marta – Gwardia Opole
III m – Ordon Dominik – UKS  Częstochowa

Kat. wagowa 55 kg
I m – Adamów Michał – AZS Opole
II m – Nowicki Maciej – UKS Częstochowa
III m – Aleksandrowicz Daniel – UKS Częstochowa

III m – Polek Nikola – Czarni Bytom

Kat. wagowa 66 kg
I m – Jędrycha Daniel – Budowlani Sosnowiec
II m – Grzywacz Michał – UKS Częstochowa

Kat. wagowa +81 kg
I m – Grzywacz Daniel – UKS Częstochowa
II m – Zalasiński Jakub – UKS Częstochowa

III m – Kaczorowski Marek – Gwardia Opole

 

DZIECI STARSZE 

Kat. wagowa 35 kg
I m – Kawecka Aleksandra – AKS Strzegom
II m – Wróblewska Anna – Gwardia Opole
III m – Makosz Dominika – Czarni Bytom

Kat. wagowa 38 kg
I m – Wiśniewska Milena – Czarni Bytom
II m – Królica Natalia – UKS Częstochowa

Kat. wagowa +47 kg
I m – Duszak Patrycja – AKS Strzegom
II m – Woźniak Oliwia – Czarni Bytom
III m – Ozga Natalia – Czarni Bytom
III m – Głogowska Karolina – DOJO Piekary Śląskie

Kat.wagowa 30
I m – Duszak Bartosz – AKS Strzegom
II m – Grabowski Filip – Czarni Bytom
III m – Dyr Dorian – Czarni Bytom
III m – Nowaczkiewicz Oktawian – Gwardia Opole

Kat. wagowa 31 kg
I m – Knapik Maciej – DOJO Piekary Śląskie
II m – Hypta Dawid – AKS Strzegom
III m – Kostenko Artur – Czarni Bytom
III m – Marek Marcin – Czarni Bytom

Kat. wagowa 35 kg
I m – Bzura Marcel – Budowlani Sosnowiec
II m – Migot Mateusz – UKS 33 Miechowice
III m – Padoł Krzysztof – Czarni Bytom
III m – Tomczyk Kevin – UKS 33 Miechowice

Kat. wagowa 36 kg
I m – Pawlica Maksymilian – AKS Strzegom
II m – Rawszanov Dawid – Czarni Bytom
III m – Kasprzyński Szymon – Czarni Bytom
III m – Drzażdżyński Mateusz – UKS 33 Miechowice

Kat. wagowa 37 kg
I m – Jakub Binek – AHINSA Tarnowskie Góry
II m – Wiewióra Bartłomiej – UMKS Ostrowia
III m – Mazurek Kamil – Czarni Bytom
III m – Winnicki Łukasz – Czarni Bytom

Kat. wagowa 41 kg
I m – Chryst Seweryn – DOJO Piekary Śląskie
II m – Gawkowski Jan – Czarni Bytom
III m – Gołaszewski Daniel – Czarni Bytom
III m – Dawid Marcin – AKS Strzegom

Kat. wagowa 42 kg
I m – Kokosza Piotr – Budowlani Sosnowiec
II m – Hambaryan Edgar – UKS Częstochowa
III m – Piłat Paweł – Gwardia Opole
III m – Pilarski Dawid – Czarni Bytom

Kat. wagowa 43 kg
I m – Wilk Oliwia – Czarni Bytom
II m – Cierkosz Mikołaj – UKS Częstochowa
III m – Miarzyński Jakub – UKS Częstochowa

Kat. wagowa 44 kg
I m – Bujoczek Jakub – Czarni Bytom
II m – Królica Karolina – UKS Częstochowa
III m – Gęsikowski Michał – Gwardia Opole
III m – Karczyk Filip – Warszawa

Kat. wagowa 46 kg
I m – Kudyba Szymon – AZS Opole
II m – Knysak Szymon – UKS Częstochowa
III m – Krześ Filip – UKS Częstochowa
III m – Nowotarski Michał – UKS Częstochowa

Kat. wagowa 50 kg
I m – Dyr Sambor – Czarni Bytom
II m – Peczalka Adam – Czarni Bytom
III m – Aleksy Paweł – Czarni Bytom

Kat. wagowa +55 kg
I m – Grodecki Artur – UKS 33 Miechowice
II m – Zieliński Łukasz – UKS Częstochowa
III m – Herdzina Szymon – Czarni Bytom
III m – Findysz Paweł – Czarni Bytom

DZIECI MŁODSZE

Kat. wagowa 27 kg
I m – Fedyczkowska  Hanna – AKS Strzegom
II m – Gątkiewicz Wiktoria – UKS Częstochowa
III m – Szymanek Aleksandra – UKS Częstochowa

Kat. wagowa 22 kg
I m – Szołtysik Łukasz – AHINSA Tarnowskie Góry
II m – Brzozowski Kamil – AZS Opole
III m – Kimla Mikołaj – UKS Częstochowa
III m – Wawrzusiak Dorian – Czarni Bytom

Kat. wagowa 26 kg
I m – Łoziak Mateusz – Czarni Bytom
II m – Blachnicki Michał – UKS Częstochowa
III m – Braszczyński Leon – UKS Częstochowa

Kat. wagowa 31 kg
I m – Binek Agata – AHINSA Tarnowskie Góry
II m – Kocioł Albin – Grot Kraków
III m – Nowotarski Maciej – UKS Częstochowa
III m – Adamów Kamil – AZS Opole

Kat. wagowa 35 kg
I m – Marszałek Mikołaj – UKS Częstochowa
II m – Głowacki Jakub – UKS Częstochowa
III m – Korbela Kacper – UKS Częstochowa

III m – Perchun Krystian – AKS Strzegom


3 komentarze w “IX Otwarte Mistrzostwa Częstochowy UKS-ów Dzieci i Młodzików pod partonatem Prezydenta Miasta Częstochowy- WYNIKI!!!” :

  1. Kuba napisał:
    30 maja 2011 o 21:24

    Bardzo fajne i dobrze zorganizowane zawody:)

     
  2. Sensei napisał:
    1 czerwca 2011 o 15:08

    A gdzie fotki czempionów?

     
  3. Tabaluga napisał:
    2 czerwca 2011 o 07:11

    superowe zawody.

     

Skomentuj :


Sprawdź zobacz także .