Archiwum - Maj 2011

IX Otwarte Mistrzostwa Częstochowy UKS-ów Dzieci i Młodzików pod partonatem Prezydenta Miasta Częstochowy- WYNIKI!!!

                                                              

        Punktacja drużynowa:

       I miejsce – Czarni Bytom
       II miejsce – UKS JUDO 48 Częstochowa
       III miejsce – Gwardia Opole
       III miejsce – AKS Strzegom

 

 

 

Najlepsi zawodnicy turnieju:

Grodecki Artur – UKS 33 Miechowice
Krześ Karol – UKS Częstochowa
Duszak Partycja – AKS Strzegom
Gęsikowska Marta – Gwardia Opole

 

Sponsorzy zawodów:

TAURON Polska Energia S.A.
PRESS-GLAS S.A.
ODLEWNICTWO Wiesław Kulej 
PPUH ALFA Stanisław i Janusz Sosnowscy Sp. jawna
Odlewnia Żeliwa Simiński Ordon Sp. jawna
DELIC-POL S.A.


MŁODZICY

Kat. wagowa 46 kg
I m – Blacha Piotr – Gwardia Opole
II m – Kędziora Magdalena – Gwardia Opole
III m – Hambaryan Eryk – UKS Częstochowa

Kat. wagowa 50 kg
I m – Krześ Karol – UKS Częstochowa
II m – Gęsikowska Marta – Gwardia Opole
III m – Ordon Dominik – UKS  Częstochowa

Kat. wagowa 55 kg
I m – Adamów Michał – AZS Opole
II m – Nowicki Maciej – UKS Częstochowa
III m – Aleksandrowicz Daniel – UKS Częstochowa

III m – Polek Nikola – Czarni Bytom

Kat. wagowa 66 kg
I m – Jędrycha Daniel – Budowlani Sosnowiec
II m – Grzywacz Michał – UKS Częstochowa

Kat. wagowa +81 kg
I m – Grzywacz Daniel – UKS Częstochowa
II m – Zalasiński Jakub – UKS Częstochowa

III m – Kaczorowski Marek – Gwardia Opole

 

Zobacz więcej »

Komentarzy: 3


Turniej Dzieci i Młodzików Sosnowiec

W niedziele pięciu  zawodników naszego klubu startowało w kolejnej edycji turnieju dzieci i młodzików w Sosnowcu. Oto wyniki poszczególnych zawodników:

Karolina Królica – złoty medal
Filip Krześ – złoty medal

Karol Krześ – srebrny medal
Jakub Zalasiński – srebrny medal

Dominik Ordon – brązowy medal

Zdjęcia w środku posta !!!

Zobacz więcej »

Komentarzy: 1


Grand Prix Mysłowice 2011 – III runda

 Nasz klub reprezentowało 9 zawodników, wszyscy pokazali ogromnego ducha walki i stoczyli zacięte pojedynki zdobywając 4 złote i 5 srebrnych medali. Gratulacje!!

Grzywacz Janusz I m.
Grzywacz Michał I m.
Królica Natalia I m.
Nowicki Maciej I m.

Grzywacz Daniel II m.
Jałocha Piotr II m.
Królica Karolina II m.
Pawlus Konrad II m.
Zalasiński Jakub II m.

 

 

Komentarzy: 4