Samurai Spirit – Judo

Prezentujemy bardzo ciekawy serial dokumentalny o sztukach walki – „Samurai Spirit”, umieszczony odcinek poświęcony jest Judo.

 

Pozostałe części w środku …


3 komentarze w “Samurai Spirit – Judo” :

 1. Gruby napisał:
  30 stycznia 2011 o 10:03

  Niestety wynik stoi na pierwszym miejscu, a nie wszyscy zawodnicy ktorzy mieli wyniki sa godni nasladowania, chociaz bywaja wyjadki. Ta madrosc powinnismy zaszczepic mlodym zawodnikom, trenerom a przede wszystkim „ambitnym” rodzicom.

   
 2. Marek napisał:
  30 stycznia 2011 o 12:54

  Niestety nie mogę się zgodzić że wynik jest najważniejszy, jest bardzo wiele innych aspektów uprawiania tego pięknego sportu zwłaszcza tych poza sportowych. A według mnie ostatnią rzeczą jaką należy zaszczepić młodym zawodnikom jest właśnie wynik.Pozdrawiam

   
 3. michał napisał:
  15 lutego 2011 o 18:09

  Sam chodzna Judo i lubie ten sport.

   

Skomentuj :